Improwizacje teatralne "Biedronek"

Zabawy teatralne to ważny element pracy pedagogicznej przedszkola. Kontakt dzieci z teatrem to nie tylko oglądanie spektakli teatralnych, ale przede wszystkim zabawa w teatr. W ramach przedsięwzięcia edukacyjnego "Radosny teatrzyk", w piątek, 21 lutego, przedszkolaki z grupy Biedronki, z pomocą rodziców, pięknie się przebrały i zaprosiły dzieci z grupy Pszczółki na zabawę w teatr. Motywem przewodnim była baśń "Księżniczka na ziarnku grochu". "Biedronki" stworzyły improwizację teatralną do baśni czytanej przez nauczycielkę, włączając w improwizację koleżanki i kolegów ze starszej grupy.
Starszaki oklaskiwały "występujących" i widać było, że dobrze się wszyscy bawią. Na zakończenie zabawa przy piosence dopełniła całości. "Pszczółkom" bardzo podobały się improwizacje teatralne w wykonaniu "Biedronek".

Tiara, Korona, Kobiet, Kobieta, Królewski, Biżuteria