Biedronki i Pszczółki z wizytą w salonie fryzjerskim

W środę, 19 lutego, w ramach zajęć z preorientacji zawodowej, przedszkolaki z grupy Biedronki i Pszczółki wybrały się z wizytą do salonu fryzjerskiego "IMAGE". Dzieci miały możliwość przyjrzeć się z bliska pracy fryzjera, a także obejrzeć wyposażenie salonu fryzjerskiego oraz znajdujące się tam sprzęty. Pani Monika Bilska, właścicielka salonu, zrobiła chętnym dzieciom kolorowe fryzury karnawałowe. Najmłodsi z przyjemnością oddawali się zabiegom fryzjerskim. Na zakończenie przedszkolaki zostały poczęstowane cukierkami oraz otrzymały w prezencie balony, dodatkowo dziewczynki otrzymały od pani Moniki kolorowe bransoletki i spinki do włosów. Wizyta wzbogaciła dzieci o nowe doświadczenia. Przedszkolaki z radością wracały do przedszkola.

Serdecznie dziękujemy pani Monice Bilskiej, właścicielce salonu "IMAGE", za wspaniałą lekcję i wyjątkową gościnność.

Fryzjer, Barbershop, Piękno, Kobieta, Strzyżenie