Warsztaty logopedyczne w grupie Pszczółki

W czwartek, 13 lutego, przedszkolaki z grupy "Pszczółki" odwiedziła pani Tatiana Sącińska, logopeda z Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Częstochowie.

Pani Tatiana przeprowadziła z dziećmi wesołe zabawy grupowe przy muzyce oraz zabawy rytmiczne. Czytała dzieciom ciekawe i śmieszne opowiadania, w które wplecione były ćwiczenia aparatu artykulacyjnego. Nie zabrakło również ćwiczeń oddechowych z wykorzystaniem rekwizytów (m.in. papierowych "kropelek"). Poprzez różne zagadki i zadania logiczne przedszkolaki poznały nowe słowa, które wypowiadały na wiele różnych sposobów, np. jednocześnie szeroko się uśmiechając lub starając się nie poruszać wargami.
Dzieci były zainteresowane warsztatami i aktywnie brały w nich udział.

Dziękujemy pani Tatianie Sącińskiej za przeprowadzenie ciekawych, przebiegających w serdecznej atmosferze zajęć.