"Dzień Babci i Dziadka" - grupa Biedronki, Pszczółki i Motylki

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, pełen radości, wzruszeń oraz uśmiechów, ważny zarówno dla dzieci, jak i dla babć i dziadków. W środę, 29 stycznia, obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych Gości, nie mogąc się doczekać, kiedy Goście zapukają do drzwi przedszkola. W pięknie udekorowanych salach najmłodsi przedstawili program artystyczny. Mali artyści z dużym zaangażowaniem recytowali wierszyki i śpiewały piosenki, a Goscie ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Na koniec dzieci obdarowały swoje Babcie i swoich Dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami: kolorowymi kwiatkami oraz przepięknie udekorowanymi kopertami pełnymi życzeń.
Atmosfera tej uroczystości była wyjątkowa, spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Znalezione obrazy dla zapytania: dzień babci i dziadka rysunek