"Mikołajki" w Miejskim Domu Kultury

W "Mikołajki" wybraliśmy się do Miejskiego Domu Kultury w Częstochowie na spektakl pt." Przygody Kota - Mądrość pokoleń" w wykonaniu artystów Teatru Wrocławskiego "In-Art".
Ciekawe i pouczające przedstawienie, które nasze przedszklaki obejrzały z zapartym tchem, uświadomiło im, że życie codziennie dostarcza wielu okazji do nauki, a najważniejsze to spotkać na swojej drodze mądre osoby, od których mozna się wiele nauczyć. Dzięki przedstawieniu najmłodsi dowiedzieli się, że mądrym może być zarówno młody jak i ktoś starszy oraz że warto uczyć się od siebie nawzajem, ale przede wszystkim należy ze sobą współpracować, aby rowiązać problem.
Uwagę dzieci przykuwała dekoracja i kostiumy bohaterów. Przez cały spektakl na twarzach naszych przedszkolaków gościł uśmiech.