Warsztaty LEGO w grupie Pszczółki

W srodę, 4 grudnia, do grupy Pszczółki przyjechały panie z firmy "Bricks4Kidz", aby przeprowadzić warsztaty LEGO. Warsztaty odbyły się dzięki zaangażowaniu Rodziców naszych przedszkolaków, którzy wygrali konkurs zorganizowany przez firmę "Bricks4Kidz". Do wygrania w konkursie były darmowe warsztaty LEGO - PRZEDSZKOLAKI dla całej grupy. Aby wziać udział w konkursie, należało napisać komentarz pod postem zamieszczonym na stronie fb "Bricks4Kidz", w komentarzu zgłosić grupę i placówkę oraz polubić komentarz.
Grupę Pszczółki do udziału w konkursie zgłosiła Pani Katarzyna Pielka, a Rodzice postarali się, aby owo zgłoszenie polubiło jak najwięcej osób. Dzięki temu "Pszczółki" miały okazję uczestniczyć w niezwykłych zajęciach z klockami LEGO.
Warsztaty tematycznie związane były z nadchodzącymi Świętami. Przedszkolaki, korzystając z kilku zestawów LEGO, stworzyły przepiękne, kolorowe choinki. Pojawiło się także kilku trójwymiarowych Świętych Mikołajów oraz reniferów. Wyobraźnia naszych przedszkolaków nie znała granic. Dzieci świetnie się bawiły, a uśmiech i dobra zabawa towarzyszyły im przez całe warsztaty.