"Pchła Szachrajka" w Przedszkolu.

„Mała Pchełka występuje, każdy maluch się raduje”

W dniu 10.03.2016r. do naszego Przedszkola zawitał Teatrzyk GONG z wybitnymi artystami: Panią Ewą Agopsowicz i Panem Michałem Kulą. Teatr Małych Form zaprezentował bajkę pt. „Przygody Pchły Szachrajki” na podstawie tekstu Jana Brzechwy. Tytułowa Pchła Szachrajka ukazała się jako wykwintna elegantka, doświadczająca niezwykłych przygód, płatająca różne figle, potrafiąca wyjść z każdej opresji. Przedszkolaki w skupieniu śledziły perypetie małej Pchełki, która swoim niebywałym wdziękiem zdobyła serca i sympatię całej publiczności. Dzieci, wspólnie z bohaterką, przeżywały fantastyczne przygody, bawiąc się przy tym doskonale. Rymowana opowieść o zadziwiających psotach, niewiarygodnych pomysłach uroczej Pchełki wprawiła widzów w dobry nastrój. Kolorowe kostiumy aktorów, trafnie dobrana muzyka były dopełnieniem świetnej gry przyjezdnych artystów.

Pchła Szachrajka tuż po występie opuściła nasze przedszkole. Mamy nadzieję, że wkrótce znów nas odwiedzi, by opowiedzieć o swoich nowych, fascynujących i zabawnych przygodach.