Balik w Karnawalik !

„Bal karnawałowy w przedszkolu”

Karnawał to magiczny czas nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Bal karnawałowy to dzień niezwykły, z niecierpliwością wyczekiwany przez wiele tygodni.
W naszym przedszkolu ten ważny dzień przypadł na 9 lutego 2016r. Już od samego rana do przedszkola przybywały dzieci zaczarowane w różne postacie bajkowe: księżniczki, wróżki, policjanci, żółwie Ninja, Spider-mani, kowboje, piraci, motylki, Czerwone Kapturki, panny młode, anioły, diabełki i wiele innych fantastycznych postaci. Wszystkie przebrania były kolorowe, piękne, niepowtarzalne i tak starannie przygotowane, że nierzadko trudno było rozpoznać przedszkolaka. Wraz z wybiciem godziny 9.00 rozpoczął się bal na sali przystrojonej balonami, serpentynami, ozdobami z bibuły. Przedszkolaki świetnie się bawiły, tańczyły, śpiewały znane piosenki, uczestniczyły w konkursach. Na twarzach tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, pomimo chwilowego zmęczenia. Radosny nastrój udzielił się wszystkim obecnym na balu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku dla naszych milusińskich. Na zakończenie, w podziękowaniu za wspaniałą zabawę, dzieci otrzymały balony.

Kolejny bal już za rok!!!