Święto Rodziny i Zakończenie Roku Szkolnego

13 czerwca 2019 r. przedszkolaki ze wszystkich trzech grup obchodziły Święto Rodziny. Na to wyjątkowe Święto zostali zaproszeni wyjątkowi Goście - Rodzice naszych przedszkolaków. Ten niesamowity i pełen emocji dzień rozpoczął się przedstawieniem przygotowanym przez najmłodsze przedszkolaki. "Biedronki" pięknie powiedziały wiersze i zaśpiewały piosenki. Na koniec programu artystycznego maluchy wręczyły swoim Rodzicom wspaniałe, przygotowane wcześniej upominki.
Za ocean miłości i cierpliwości swoim Rodzicom podziękowały także przedszkolaki z grupy "Pszczółki". Podczas starannie przygotowanych występów "Pszczółki" prezentowały swoje talenty recytatorskie, wokalne i taneczne, budząc zachwyt w oczach swoich Najbliższych. Wzruszajace wiersze i piosenki sprawiły naszym Gościom wiele radości. Na zakończenie uroczystości również "Pszczółki" podarowały swoim Rodzicom przygotowane "od serca" prezenty.
"Motylki" swój program artystyczny rozpoczęły od "Poloneza", polskiego tańca narodowego. Nie zabrakło także życzeń dla Rodziców i wzruszajacych piosenek o rodzinie. Starszaki z dumą i powagą recytowały i wyśpiewały swoje uczucia do ukochanych Rodziców. "Motylki" również przygotowały dla najbliższych osób piękne prezenty. Po uroczystych obchodach Święta Rodziny, starszaki, które kończą edukację przedszkolną, pożegnały się ze swoimi koleżankami i kolegami, którzy jeszcze zostają w przedszkolu. Nasi absolwenci w swoich wierszach wyrazili podziękowanie za wspaniały czas spędzony w przedszkolu. Młodsze dzieci pożegnały starszych kolegów i koleżanki oraz życzyli im sukcesów i powodzenia w szkole.
Pod koniec odbyło się uroczyste rozdanie dyplomów wszystkim przedszkolakom. Szczególnymi gośćmi tego dnia byli Rodzice, którzy otrzymali podziękowania za bezinteresowną pomoc i aktywne uczestnictwo w życiu przedszkola.
Wszystkim Dzieciom i Rodzicom życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód i wielu niezapomnianych przeżyć, a Starszakom, którzy od września idą do pierwszej klasy, życzymy powodzenia i wielu sukcesów w szkole.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień rodziny grafika