Święto Babci i Dziadziusia!

„Dla Babuni , dla Dziadziusia”

Babcia i Dziadek są obok Rodziców najważniejszymi osobami w życiu każdego dziecka, toteż o wielkiej randze Święta Babci i Dziadka nie trzeba nikomu przypominać.
W dniach 21 i 22 stycznia 2016r., w przedszkolu, odbyły się uroczyste spotkania z Babcią i Dziadkiem. Licznie przybywający do naszej placówki Goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością oczekiwali występu ukochanych wnucząt.Każda grupa, wspólnie z wychowawcami, przygotowała część artystyczną dla Babci i Dziadka, podczas której milusińscy zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, taneczne, wokalne, a następnie złożyli życzenia i wręczyli własnoręcznie wykonane laurki. Babcie i Dziadkowie z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Przedszkolaki włożyły wiele pracy i wysiłku, aby poprzez wiersze, piosenki, taniec jak najlepiej i najpiękniej wyrazić swoją miłość, uznanie, szacunek oraz podziękować Babciom oraz Dziadkom za anielską cierpliwość, zrozumienie, wszechogarniające uczucie, opiekę, nieograniczony czas dla wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi zakręciła się w oku łezka wzruszenia, a na wszystkich twarzach malował się radosny uśmiech. Publiczność nie żałowała pochwał dla najmłodszych – występy nagrodziła gromkimi brawami. Po akademii wyjątkowi Goście z Wnukami udali się na słodki poczęstunek.

Babciom i Dziadkom
życzymy
Dużo zdrowia, szczęścia, pogody ducha, uśmiechu na każdy dzień  oraz spełnienia wszystkich marzeń.
                                                                                                                   Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Pracownikom Przedszkola za pomoc w przygotowaniu uroczystości Dnia Babci i Dziadka.

Znalezione obrazy dla zapytania bukiety kwiatowe