Wielkanocne warsztaty dla rodziców w grupie "Motylki"

W środę 17 kwietnia 2019 r. w grupie Motylki odbyły się  zajęcia otwarte z języka angielskiego, na które zaproszeni zostali rodzice naszych najstarszych przedszkolaków.Tematem zajęć była Wielkanoc. Spotkanie połączone było z warsztatami tworzenia ozdób wielkanocnych. Na zajęciach dzieci zaprezentowały swoje umiejętności posługiwania się językiem obcym. Motylki brały udział w zabawach i grach językowych, liczyły, śpiewały piosenki i recytowały wyliczanki w języku angielskim. Druga część spotkania poświęcona była tworzeniu wraz z bliskimi i wychowawcą pięknych ozdób wielkanocnych. Motylki wykonały wspaniałe wieńce, zajączki, kurczaczki oraz inne ozdoby według własnych pomysłów. Wspólnie spędzony czas przyniósł wszystkim wiele uśmiechu i radości w oczekiwaniu na nadchodzące wyjątkowe Święta Wielkanocy.

Podobny obraz