Przedszkolaki zdobywają wiedzę o zawodach - "Inspektor Dozoru Technicznego"

W piątek, 15 marca 2019 roku w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie w ramach kształcenia zawodowego naszych młodych podopiecznych. Tym razem gościliśmy w przedszkolu inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego: p. Biskupską i p.Psiuk. Panie w bardzo ciekawy sposób opowiedziały, na czym polega praca inspektora, a także przybliżyły dzieciom zagadnienie bezpieczeństwa oraz zagrożeń, które czyhają w pozornie bezpiecznych przedmiotach takich, jak ruchome schody czy winda. Dzieci bardzo chętnie wysłuchały historii z codziennej pracy inspektora, zadawały pytania, a na koniec spotkania wzięły udział również w konkursach z nagrodami. Na zakończenie, w ramach podsumowania wizyty, dzieci obejrzały krótki film o pracy inspektora.