Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w grupie Motylki

8 marca i 10 marca to dwa wyjątkowe dni w roku. 8 marca swoje święto obchodzą wszystkie Kobiety, natomiast dwa dni później świętujemy Dzień Mężczyzn. W grupie „Motylki” połączyliśmy te dwa święta w jedną uroczystość i w piątek, 8 marca, zarówno dziewczynki, jak i chłopcy, celebrowali swoje święto. Z tej okazji dla wszystkich przedszkolaków zostały przygotowane kolorowe upominki, które następnie chłopcy wręczali dziewczynkom, a dziewczynki chłopcom. W tym szczególnym dniu wszyscy mali panowie zaśpiewali dziewczynkom oraz swoim paniom uroczyste „100 lat”, wręczyli także własnoręcznie przygotowane laurki i składali życzenia. Dziewczynki również złożyły chłopcom życzenia, zaśpiewały im „100 lat” oraz podarowały swoim kolegom, oprócz upominków, piękne laurki. Tego dnia panowała w grupie wesoła atmosfera. Nie zabrakło też wspólnych zabaw oraz konkursów, w których wzięły udział przedszkolaki z grupy Motylki. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone kolorowymi naklejkami. Uśmiechnięte buzie najmłodszych świadczyły o miło spędzonym czasie.

Podobny obraz