W karnawale wszyscy bawią się wspaniale

Bal karnawałowy to wyjątkowy dzień, wyczekiwany przez dzieci od wielu tygodni. Jest wydarzeniem bardzo lubianym przez najmłodszych, dostarczającym im wielu radosnych przeżyć. Tak też było 26 lutego 2019 r., kiedy wspólnie bawiliśmy się na Balu Karnawałowym. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Po śniadaniu, gotowi do zabawy, rozpoczęliśmy bal. Wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Przedszkolaki, przebrane w pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, a skoczna muzyka zachęcała wszystkich do tańca. Oczywiście znalazło się również coś dla zmęczonych - chwila relaksu przy słodkim poczęstunku. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, a wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w naszej pamięci. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

Znalezione obrazy dla zapytania bal karnawałowy rysunek