"Jasełka" połączone z Dniem Babci i Dziadka w grupie Motylki

We wtorek, 22 stycznia 2019r., w najstarszej grupie "Motylki" odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe. Na przedstawienie zaproszono rodziców, babcie i dziadków występujących przedszkolaków. Występ był wyjątkowy. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, ku uciesze swoich rodziców oraz babć i dziadków, przedstawili historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną przepięknymi kolędami. Występy wszystkich przedszkolaków zostały nagrodzone wielkimi brawami, a w niejednym oku pojawiła się łezka wzruszenia. Na zakończenie dzieci zaspiewały babciom i dziadkom piękną piosenkę z okazji ich święta. Po przedstawieniu przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom własnoręcznie wykonane laurki. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym podbiły serca widowni.

Podobny obraz