Motylki na balu karnawałowym

W środę, 6 lutego 2019 r., przedszkolaki z najstarszej grupy "Motylki" bawiły się na balu karnawałowym razem z uczniami klas I-III Szkoły Podstawowej nr 19. Tego dnia wszyscy przenieśliśmy się do Krainy Bajek. Na balu można było spotkać księżniczki, wróżki, rycerzy, piratów, żołnierzy, policjantów, ale także postaci z ulubionych bajek, np. Czerwonego Kapturka, Spider-Mana czy Annę z Krainy Lodu. Po prezentacji strojów rozpoczęły się tańce. Na tę wyjątkową okazję został zaproszony wodzirej, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką z repertuaru dziecięcego. Na sali wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmeczenia. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów, a także nauczycielom i uczniom klas I-III za wspólną zabawę.

Znalezione obrazy dla zapytania bajkowy bal karnawałowy