Spotkanie z sędzią piłkarskim w naszym przedszkolu

W piątek, 1 lutego 2019 roku w murach naszego przedszkola odbyło się kolejne spotkanie w ramach kształcenia zawodowego naszych młodych podopiecznych. Tym razem gościem był sędzia piłkarski, pan Konrad Sierociński, który w zajmujący sposób przybliżył dzieciom charakter swojej pracy, zaznajomił z nowinkami sędziowania, a także opowiedział o ciekawych sytuacjach ze swojego życia zawodowego. Dzieci miały okazję również zobaczyć, jak wygląda strój sędziego oraz z jakim sprzętem każdy z nich wychodzi na boisko. Wszystkie przedszkolaki brały czynny udział w spotkaniu, zarówno odpowiadając na pytania, jak i samodzielnie dopytując o interesujące je kwestie. Na zakończenie spotkania, nasi najmłodsi wysłuchali kilku wierszyków, które przygotował dla nich pan Konrad.