Obchody 100-lecia NIEPODLEGŁOŚCI w naszym przedszkolu

Znalezione obrazy dla zapytania 100 lecie odzyskania niepodległości

W dniu 09.11.2018r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy 100-lecie ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI. Specjalnie na tę okazję najmłodsza grupa "Biedronki" przygotowała występ dla swoich najbliższych w ramach zajęć otwartych. Maluszki zaprezentowały się pięknie śpiewając pieśni patriotyczne : ,, Płynie Wisła" , ,,Legiony", ,, Przybyli Ułani ". Na zakończenie uroczystości wszystkie przedszkolaki z grup "Biedronki", "Pszczółki" i"Motylki" razem z wychowawcami, Panią Dyrektor i wszystkimi przybyłymi gośćmi uroczyście zaśpiewali Hymn Polski "Mazurek Dąbrowskiego" oraz ,,Sto lat" dla naszej wolnej ojczyzny. . Każdy rodzic otrzymał od swoich dzieci drobny, słodki upominek: biało- czerwone ciasteczko z napisem "Polska 100 lat"