Przedszkolaki w Miejskim Domu Kultury

Dnia 16.10.2018r. dzieci ze wszytskich grup przedszkolnych udały  się do Miejskiego Domu Kultury, gdzie odbył się Finał VI Przedgłądu Piosenki o Zdrowiu. Przedszkolaki obejrzały występy swoich rówieśników, którzy zdobyli głowne nagrody oraz wyróżnienia w tym konkursie. Dzieci z grupy "Pszczółki" także brały udział w  konkursie i otrzymały indywidualne nagrody za udział-pluszowe maskotki oraz gry dla całej grupy przedszkolnej. Nagrody wręczone zostały uroczyście na scenia przed cała publicznością. Dzieci były zachwycone możliwością wyjścia na scenę, otrzymanymi nagrodami oraz gromkimi brawami, którymi zostały nagrodzone. W Miejskim Domu Kultury przedszkolaki obejrzały także bajkę pt ,,Jaś i Małgosia", którą przygotowali rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 5 w Częstochowie. Bajka miała przesłanie prozdrowotne skierowane do wszystkich przedszkolaków.