Święto Pluszowego Misia

19.11.2015r     Ogólnopolski Dzień Pluszowego Misia

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek . Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Misie uwielbiają dorośli i kochają dzieci. W naszym przedszkolu obchodziliśmy ten dzień radośnie, a Pluszowe Misie były najważniejszymi gośćmi. Z tej okazji przybył do przedszkola szkolny chór z SP NR 19 "Pluszowy Miś" prowadzony przez panią Elżbietę Poskart.  Zespół zaprezentował piosenki i wiersze o małych i dużych misiach, miśkach i misiaczkach. W trakcie występu, dzieciom towarzyszyły ich pluszowi ulubieńcy. Oklaski i wspólne zdjęcie zakończyło to miłe spotkanie.