Radosne Święto Niepodległości

Święto Niepodległości w Przedszkolu

11 listopada to niezwykle ważna data dla każdego Polaka – to dzień, kiedy nasza ojczyzna odzyskała wolność po wielu latach niewoli. Znaczenie tego wydarzenia oraz szacunek i miłość do naszego kraju staramy się ukazywać dzieciom już od najmłodszych lat. Z tej okazji w przedszkolu odbył się patriotyczny happening z okazji tego ważnego święta. Dzieci uczestniczyły w uroczystym apelu, z szacunkiem i dumą odnosząc się do symboli narodowych, godła, flagi i hymnu. W pięknych słowach wierszy i piosenek, w oprawie tańców i biało - czerwonych barw przedszkolaki po raz pierwszy lub kolejny w życiu czuli dumę z tego, że są Polakami!!! W przedszkolu  w tym dniu było głośno, radośnie i przede wszystkim biało- czerwono.