„MOGĘ zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech”

W ramach kampanii „MOGĘ zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” nasze przedszkole otrzymało 3 oczyszczacze powietrza, które zostały umieszczone w poszczególnych salach zajęć.

Oczyszczacze powietrza zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej pn.: „MOGĘ! Zatrzymać SMOG - Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Kampania jest finansowana ze środków Samorządu Województwa Śląskiego przy współudziale środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach pozyskanych w ramach działania EE 4.1 Programy edukacji ekologicznej, kampanie i akcje edukacyjno- informacyjne w tym przedsięwzięcia związane z obchodami świąt ekologicznych