Razem z Pierwszakami!

Wizyta w Szkole

29 października grupa starszaków "Rybki" uczestniczyła  w zajęciu plastycznym zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 19 w ZS nr 15. Zajęcie przygotowała wychowawczyni klasy Ia mgr Dorota Adamus, która serdecznie przywitała miłych gości w swojej klasie i zaprosiła do wspólnej zabawy twórczej. Dzieci pracowały w grupach składając i klejąc grzybki oraz drzewka z kolorowych kółek origami. W efekcie powstały 4 barwne kompozycje przedstawiające jesienny las. Cały czas przedszkolakom  pomagali  pierwszoklasiści, którzy jeszcze nie tak dawno sami byli  przedszkolakami. Na zakończenie  były pamiątkowe zdjęcia i zabawa przy piosence. Dzieci przedszkolne miło i wesoło spędziły czas, integrując się z uczniami klasy pierwszej.